مواد قنادی
خانه / خمیر فوندانت / خرید خمیر فوندانت آماده | فروش خمیر فوندانت به صورت عمده

خرید خمیر فوندانت آماده | فروش خمیر فوندانت به صورت عمده

فروش خمیر فوندانت به صورت عمده از طریق مراکز معتبری که در زمینه تأمین لوازم قنادی مشغول به انجام فعالیت هستند، انجام می گیرد. زیرا خمیر فوندانت از تنوع رنگ و مدل گسترده ای برخوردار بوده که شرایط مناسب برای نگهداری و استفاده را می طلبد.

بازار کیک های فوندانت این روزها در تمامی شیرینی فروشی و قنادی ها داغ داغ است و تمایل مردم نیز به خرید آن بسیار بیشتر از نمونه هایی است که قبلا تهیه و تولید می شد.

یکی از دلایلی مهمی که در تهیه کیک و شیرینی های فوندانت نقش دارد، زیبایی و قالب گیری است که به در تمامی آن ها قابل مشاهده است که سابقا کمتر دیده می شد.

به بیان دیگر از دلایل موفقیت و استقبالی که از انواع مدل کیک و کلوچه های فوندانت می شود آن است که در هر قالب و شکلی می توان آن را تهیه نمود درست مانند سفالگری که به خلق یک اثر تازه و نوین می پردازد.

از جمله مواد اولیه و کاربردی در تهیه کیک های فوندانت، خمیر مخصوصی است که به همین نام شهرت دارد.

خمیر فوندانتی که برای تهیه شیرینی، کاپ کیک و انواع مدل کیک های امروزی به کار گرفته می شوند از تنوع رنگی گسترده ای برخوردارند که سهولت عالی را برای تهیه کننده آن به همراه خواهد داشت و از طرفی به خوبی می تواند نیاز خریدار را هم مرتفع سازد.

فروش خمیر فوندانت معمولا به دو شکل بسته بندی شده و عمده انجام می گیرد که این موضوع بستگی به استفاده خریدار دارد.

خمیر فوندانت درجه یکی که به شکل عمده به بازار عرضه می گردد طبیعتا مقرون به صرفه تر از نمونه های معمولی خواهند بود و مدت زمان بیشتری می تواند ماندگاری داشته باشد. خرید خمیر فوندانت آماده و مشخصات خمیر خوب و خمیر ازان قیمت می تواند نقش به سزایی در تولید محصول داشته باشد

خرید خمیر فوندانت آماده | فروش خمیر فوندانت به صورت عمده

فروش خمیر فوندانت درجه یک

فروش خمیر فوندانت درجه یکفروش خمیر فوندانت درجه یک از مدتی قبل و توسط سایت های معتبر اینترنتی که در بخش تأمین یا تولید لوازم قنادی مشغول به انجام فعالیت هستند، آغاز گردیده است.

خمیر فوندانت خوب و باکیفیت معمولا دارای مشخصات و ویژگی های زیر هستند:

 1. تنوع رنگی خوبی را دارند
 2. انواع و اقسام نسبتا گسترده ای را شامل می شوند
 3. به راحتی شکل می گیرند
 4. نیاز به صرف مدت زمان طولانی برای قالب گیری نخواهد داشت
 5. کار با آن به سادگی انجام می گیرد
 6. به خوبی به پوشش سطح کیک می پردازد
 7. نواقص ظاهری کیک را به راحتی مرتفع می سازد
 8. مزه و رایحه ای مطبوع را به همراه دارند
 9. در تنوع طعم میوه های مختلفی تولید و تهیه می شود
 10. تاریخ انقضای مشخص و نسبتا طولانی را دارد

فروشنده انواع خمیر فوندانت

فروشنده انواع خمیر فوندانتفروش خمیر فوندانت معمولا توسط فروشندگانی انجام می گیرد که به خوبی با شیوه کاربرد آن آشنایی دارند و از طرفی بهترین روش استفاده از آن را هم می شناسند.

به عقیده فروشنده لوازم قنادی مختلف از خمیر فوندانت باکیفیت می توان انتظارات زیر را داشت:

 1. زیباسازی ظاهری کیک
 2. تزیین بهتر
 3. پوشش دهی کاملی و یک سطح
 4. برطرف نمودن نواقص احتمالی سطح کیک
 5. کمترین میزان قند و شکر
 6. تنوع رنگی بالا
 7. تنوع طعم و مزه گسترده
 8. بافت کرمی و غلیظ

فروشگاه عرضه کننده خمیر فوندانت در کشور

فروشگاه عرضه کننده خمیر فوندانت در کشورفروش خمیر فوندانت در فروشگاه های عرضه کننده ای در کشور انجام می گیرد که دسترسی مردم به آن ها به سادگی و صرف کمترین وقت و هزینه همراه باشد.

در این فروشگاه ها می توان به مواردی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد می توان دسترسی داشت:

 1. آخرین قیمت روز خمیر فوندانت
 2. بهترین مدل از خمیر فوندانت
 3. مقایسه آنی یک برند تولیدکننده خمیر با برندی دیگر
 4. آشنایی با نام و مشخصات کامل خمیر فوندانت
 5. بهترین شیوه به کارگیری و نگهداری خمیر فوندانت

توزیع مستقیم خمیر فوندانت مرغوب

توزیع مستقیم خمیر فوندانت مرغوبفروش خمیر فوندانت در توزیع مستقیم همانطور که در مطالب پیشین نیز به آن اشاره شد از نرخ قیمتی ارزان تر نسبت به توزیع آن در بازار برخوردار خواهد بود.

زیرا در این سبک از انجام معاملات:

 1. واسطه ای برای عرضه بهتر وجود ندارد
 2. خریدار و فروشنده در تعامل مستقیم قرار خواهند گرفت
 3. شرکت توزیع کننده به نوعی تعیین کننده قیمت در بازار هم هست
 4. از آخرین تنوع و تحولات تولیدات لوازم قنادی می توان به سرعت مطلع شد

عرضه خمیر فوندانت به صورت عمده

عرضه خمیر فوندانت به صورت عمدهخمیر فوندانت کیک یکی از محصولاتی است که به میزان خیلی زیاد رکیک استفاده می شود و موجب زیبایی بیشتر کیک می گردد و باعث می شود چشم بیننده به کیک خیره شود.خمیر فوندانت آماده تزئینی خوراکی  می باشد که معمولاً در لایه روی کیک مورد استفاده قرار می گیرد و می توان به صورت شکل گل و… دربیاید. همچنین خمیر فوندانت می توانند جهت مجسمه سازی برای که مورد استفاده قرار گیرد که برای ساخت مجسمه عروس و داماد و انواع شخصیتهای کارتونی مورد استفاده قرار می گیرد این تزئینات موجب می گردد که کیک زیبای خیره کننده پیدا کند. عرضه خمیر فوندانت به صورت عمده می‌توان به صورت عمده و مستقیم از طریق سایت های معتبری که در داخل کشور مشغول به انجام فعالیت هستند نیز قابل انجام و پیگیری می باشد این مدل از لوازم قنادی از تنوع کم و کیفی گسترده در تولید و نوع بسته بندی برخوردار هستند. فروش عمده خمیر فوندانت نوع صنعتی از طریق مرکز معتبری که به صورت داخلی و بین المللی و انجام فعالیت می پردازد انجام می گیرد استفاده از این نوع از لوازم قنادی به دلیل سهولت بالا که در آماده‌سازی به همراه دارند بسیار محبوب و پرفروش شناخته می‌شوند.

لیست قیمت روز خمیر فوندانت

لیست قیمت روز خمیر فوندانت   فروش خمیر فوندانت در فروشگاه های عرضه کننده در کشور انجام می‌گیرد که دسترسی مردم به آنها به سادگی و صرف کمترین وقت و هزینه همراه باشد در این فروشگاه ها می‌توان به  مواردی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد می توان دسترسی داشت:

آخرین قیمت روز خمیر فوندانت

بهترین مدل از خمیر فوندانت

مقایسه آن یک برند تولید کننده خمیر با برند دیگر

در ادامه لیست قیمت روز خمیر فوندانت را اشاره خواهیم کرد:

 •   خمیر فوندانت صورتی نیم کیلویی ۲۲۰۰۰ تومان
 •  خمیر فوندانت قرمز یک کیلویی ۴۱ هزار تومان
 •  خمیر فوندانت سفید یک کیلویی فلورا

بزرگترین تولیدی خمیر فوندانت در ایران

بزرگترین تولیدی خمیر فوندانت در ایران شرکت خمیر فوندانت آماده در بازار به توسعه نمونه های برتر در کشور می‌پردازد که نزد مردم شناخته شده تر بوده و از اعتبار کافی برخوردار هستند. بزرگترین شرکت تولید کننده انواع مدل های خنده دار شیرینی پزی مدرن موسوم به فوندانت برند فلورا بوده که تنوع و گسترده ای از طعم و رنگ را شامل می‌شود. استفاده از خمیر و ترکیبات اولیه در شیرینی پزی نقش بسیار مهم  در زیبایی و ساختار کار را دارد زیرا اصلی ترین مواد کیک و شیرینی به شمار می‌روند.  از برندهای دیگر تولیدی خمیر فوندانت در ایران می توان به تولید این خمیر آیسان اشاره کرد .

مرکز فروش خمیر فوندانت آماده

مرکز فروش خمیر فوندانت آماده شرکت خمیر فوندانت این محصول خوراکی و شیرینی را به صورت بسته بندی و آماده روانه بازار می‌کند که مقرون به صرفه تر بوده و از نظر بهداشتی نیز سالم تر می باشد یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده خمیر فوندانت در کشور برند فلورا سام این مرکز فروش خمیر فوندانت آماده به یکی از بزرگترین مراکز در ایران به شمار می‌رود زیرا در حجم و تنوع بالای این محصول را روانه بازار می نماید خمیرفوندانت را می‌توان به صورت رنگی و ساده نیز به کار گرفته ظاهری فریبنده کیک و شیرینی های مختلف بخشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهران هجری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09120545776
پست الکترونیکی: mehranhejry@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده و ارزان خمیر فوندانت در شیراز

خمیر فوندانت نوعی تزئین خوراکی می باشد که در صنایع کیک و شیرینی کاربرد فراوانی دارد و به صورت مایع موجود است. برای فروش عمده و ارزان خمیر فوندانت می توانید محصو