مواد قنادی
خانه / شیرینی میکادو / تجارت شیرینی میکادو در کشور

تجارت شیرینی میکادو در کشور

تجارت شیرینی میکادو در کشور در سال های اخیر با رونق خاصی همراه بوده است. تولید کنندگان این محصول با صادرات کیفیت های عالی آنان سبب رشد اقتصادی کشور در این زمینه شده اند. این محصولات دارای قیمت های مختلفی در داخل کشور می باشد که حاکی از تنوع برند ها و کیفیت ها دارد. مواد اولیه درجه یک تاثیر بسزایی در کیفیت محصول دارد که سبب افزایش قیمت آن می شود.

تجارت شیرینی میکادو در کشور

خرید و فروش شیرینی میکادو در کجا صورت می گیرد ؟

خرید و فروش شیرینی میکادو در کجا صورت می گیرد ؟شیرینی میکادو به علت نوع شکل خاصی و برای تهیه نیازمند شرایط ویژه ای که می باشد، تولید کنندگان این محصول را فقط به تولید این نوع از شیرینی مجبور می کند. شیرینی هی میکادو باید در محیط های بسته و گرم صورت بگیرد چرا که استفاده از نان میکادو در تولید آن نیازمند فضای گرم و مرطوب بوده که در هنگام مصرف ترد و خشک شدگی نداشته باشد. شیرینی های میکادو دارای طعم های مختلف از جمله زنجبیلی، وانیلی، دارچینی و کاکائویی هستند که هر یک علاقه مندان خاصی را دارا می باشد. بیشتر این محصول در پذیرایی از مراسمات عزا و نوحه به کار می رود. 

طرز تهیه این نوع از شیرینی به این شکل می باشد که دارای دو مرحله خشک و تر بوده و محصولات تر بعد از ترکیب و پخت در درجه مناسب به روی نان های میکادو لایه لایه قرار داده می شود و پس از طی زمانی مناسب به قطعات مختلف برش داده می شود. تولید کنندگان این محصول برای جذابیت بیشتر برش های مختلفی اعم از مربع، مستطیل، لوزی و … ارائه می کنند. لین محصولات در قوطی های مختلف و یا بر روی سینی های پلاستیکی در چند ردیف چیده شده و بسته بندی می گردند. حجم بسته بندی ها متفاوت بوده و به صورت فله ای نیز به فروش می رود. 

خریداران عمده این محصول با سوال “خرید و فردش شیرینی میکادو در کجا صورت می گیرد” مواجه می شوند. این محصولات در تمامی قنادی ها و یا نمایندگی های فروش این محصول به صورت عمده به فروش می رود. 

بازاریابی انواع شیرینی میکادو در ایران

 بازار یابی انواع شیرینی میکادو در ایران، توسط تولید کنندگان و نمایندگی های فروش صورت می گیرد. در این‌امر انواع شیرینی میکادو برای تست خریدار در نظر گرفته می شود که در صورت تمایل هرکدام را خواستار شدند، سفارش دهند. 

قیمت شیرینی میکادو بسته به برند تولیدی و کیفیت محصول متفاوت می باشد. این محصول با دارا بودن طعم های مختلف تیز، می تواند قیمت های مختلفی را داشته باشد. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهران هجری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09120545776
پست الکترونیکی: mehranhejry@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش شیرینی میکادو در بازار تهران

خرید و فروش شیرینی میکادو در بازار تهران در سال های اخیر رونق بسیاری داشته است. خرید میکادو بیشتر برای پذیرایی در مراسمات ترحیم و عزا صورت می گیرد. این محصولات

پاسخی بگذارید